blog o oprogramowaniu
Programy księgowe

VATowiec 3.0

Program księgowyVatowiec to świetny program księgowy, który miałem okazję przetestować w ostatnim czasie. Rozbudowana funkcjonalność, ciekawe rozwiązania, a co najważniejsze – i najbardziej zaskakujące – te rozwiązania otrzymujemy za darmo, gdyż Vatowiec jest bezpłatnym programem księgowym!

Vatowiec wspomaga procesy sprzedaży oraz obsługę magazynu. Do tego, dzięki rozbudowanym funkcjom umożliwia prowadzenie zarówno uproszczonej, jak i pełnej księgowości. Program sporządza plan kont, bilanse oraz zestawienia przychodów i rozchodów).

Vatowiec wspiera sprzedaż, gdyż jest też programem do wystawiania faktur oraz pełni rolę katalogu posiadanych i dystrybuowanych produktów. Obsługuje systemy wielomagazynowe, wystawia dokumenty przyjęcia i wydania towaru. Dużo pisać o dodatkowych funkcjonalnościach, warto może wspomnieć teraz o wygodzie działania.

Przez swoją rozbudowaną funkcjonalność, Vatowiec wymaga trochę czasu od użytkownika, aby poznał jego możliwości. Na początku gubimy się nieco w gąszczu rozwiązań, ale po przebyciu początkowego szkolenia jesteśmy już w pełni zadowoleni, że mamy do czynienia z programem, posiadającym tak rozbudowane funkcjonalności.

O mnie

Mateusz: specjalista od księgowosci oraz finansów. Na swoim blogu prezentuję programy do faktur oraz programy księgowe. Zapraszam do lektury oraz do współtworzenia mojego serwisu!